קבוצות פרטיות

במרכז כדורגש להעצמה וטיפול, אנו מקיימים קבוצות טיפול פרטיות המציעות מרחב תהליכי בטוח לילדים.

עבודה בקבוצה קטנה ואיכותית בשיטת כדורגש, מאפשרת לילדים לרכוש מיומנויות חברתיות וללמוד דרכים חדשות להתמודד עם קשיים ואתגרים.

למי מתאימה ההשתתפות בקבוצת כדורגש פרטית?

> לילדים המתקשים במסגרות החינוכיות

> לילדים הזקוקים לשיפור מיומנויות חברתיות

> לילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז

> לילדים הזקוקים לכלים להתמודדות רגשית 

> לילדים הזקוקים לחיזוק דימוי וערך עצמי

בקבוצה, מתקיים מרחב בטוח שמאפשר לילדים לפגוש ב"זמן אמת" קשיים, דפוסים, אתגרים ואף כוחות ועוצמות. דרך עבודה ספורטיבית, תהליכית וקבוצתית נוצרת אפשרות להתנסות בשינוי.   

התכנית משלבת בתוכה כלים מעולם ה CBT המאפשרים שינוי בדפוסי חשיבה והרגלים לא תפקודיים אשר מייצרים רגשות שליליים, ומתמקדת בהקניית כלים לתלמידים בהתמודדות עם כישלון והצלחה, פורקן מתח וכעס, חיזוק הדימוי העצמי, המוטיבציה ויצירת תחושת שייכות.

מוטיבציה לתהליך

אחד היתרונות הגדולים של גישת הכדורגש הוא שברוב המקרים הילדים מאוד מעוניינים להשתתף ולקחת חלק בתהליך. העבודה דרך ספורט ומשחק מזמינה את הילדים להתפתח במרחב שבו יש גם מידת הנאה גדולה. תהליכי הלמידה נמהלים בחברויות חדשות, תחושה של מסוגלות ומשמעות.

איך זה עובד?

בגישת הכדורגש, אנו רואים חשיבות רבה לשילוב נכון בין עבודה קבוצתית, עבודה אישית וקשר עם ההורים. שילוב נכון, יוצר אפקטיביות רבה ומשמעותית.
קבוצתית: הקבוצה מורכבת מ 4-6 משתתפים הנפגשים פעם בשבוע במגרש הכדורגל במרכז "כדורגש" למשך 60 דק'. במהלך המפגש מתקיימת עבודה קבוצתית תהליכית.
אישית: אחת בחודש מתקיים עם כל ילד מפגש אישי של 60 דק' בקליניקה, לעבודה אישית קוגנטיבית התנהגותית.
קשר עם ההורים: אחת ל3 חודשים מתקיים מפגש בין מנחה הקבוצה לבין ההורים.
איפה?
מרכז כדורגש להעצמה וטיפול ממוקם בכרכור, ומארח קבוצות כדורגש פרטיות במהלך ימי השבוע.